OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad, Park hrvatskih branitelja 4, 10310 Ivanić-Grad, telefon: 2881-695  fax: 2881 693 mob:091/930 -2736

e-mail: ured@os-gjdezelica-ivanicgrad.skole.hr

HIMNA ŠKOLE

ORGANIZACIJA PRVOG DANA NASTAVE ŠKOLSKE GODINE 2023./2024.

Autor: Mileo Todić, 28. 8. 2023.

Organizacija nastave prvi dan nastave

Razredna nastava

Prijevoz učenika putnika iz Tarnog je u 12.20, a s Lonje u 12:45

13:00 svečani program primanja učenika 1. razreda u kino dvorani POU. Svi učenici razredne nastave dolaze na priredbu.

13:30 špalir učenika 2., 3. i 4. razreda.

Učenici 3. i 4. razreda s učiteljicama odlaze do Učeničkog doma gdje će učenici upoznati prostore u kojima će boraviti. U Učeničkom domu ostaju do 14:15

2. razredi upoznaju prostor učionica POU te idu kućama u 14.05 (putnici se ukrcavaju na autobus te odlaze po putnike u Učenički dom koji se ukrcavaju na autobus u 14:15)

1. razredi sa svojim učiteljicama odlaze do svojih učionica te s učenicima ostaju do 15 sati kada roditelji dolaze po njih.

Predmetna nastava

Učenike putnike 5.-8. razreda autobus prevozi do škole. Pokret autobusa iz Tarnog je u 13:15.

Prijevoz učenika 5. i 6. razreda do Kloštra Ivanića u 13:35

Prijevoz učenika 7. i 8. razreda do Žeravinca u 13:50

Nastava za učenike predmetne nastave 5. i 6. razreda završava u 16:00, autobus učenike prevozi na školsko stajalište autobusa s polaskom u 16:10.

Nastava za učenike 7. i 8. razreda započinje u 14:00.Nastava traje do 16:15 te sve učenike 7. i 8. razreda autobus prevozi do školskog stajališta s polaskom u  16:25

Nastava od utorka 5.9. kreće na sljedeći  način:

2. i 4. razredi su u jutarnjoj smjeni, a 1. i 3. u popodnevnoj smjeni. Smjene se mijenjaju svaki tjedan.

Sve upute o organizaciji nastave i prijevozu možete pronaći na ovoj poveznici.

2021. GODINA ČITANJA
eLektire

Poštovani korisnici, poveznica ispod eLektire odvest će vas na stranicu na kojoj ćete moći u digitalnom obliku (online) čitati potrebne lektire ili naslove po vlastitoj želji. Na stranicu se potrebno logirati s AAI@Edu.HR elektroničkim identitetom kojeg ste dobili u školi.

KATALOG KNJIŽNICE
PRAVILA PONAŠANJA NA INTERNETU

Lijepo ponašanje jednako je važno i vrlo slično u stvarnom životu i na Internetu. Evo nekoliko osnovnih pravila ponašanja na Internetu.

PRAVILA PONAŠANJA NA INTERNETU

ELEKTRONIČKO NASILJE

ELEKTRONIČKO NASILJE 2

PONAŠANJE NA INTERNETU LETAK

PROGRAM ZAŠTITE SIGURNOSTI DJECE NA INTERNETU

Program Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija pokrenut je u suradnji MZO-a i HAKOM-a te u partnerstvu s Hrvatskom poštom.

PROGRAM HAKOM

VIDEO O ZAŠTITI DJECE NA INTERNETU (HAKOM)

BROŠURA "KAKO SE ZAŠTITITI U SVIJETU INTERNETA I MOBILNIH TELEFONA" (HAKOM)