OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad, Park hrvatskih branitelja 4, 10310 Ivanić-Grad, telefon: 2881-695  fax: 2881 693 mob:091/930 -2736

e-mail: ured@os-gjdezelica-ivanicgrad.skole.hr

HIMNA ŠKOLE

NABAVA DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

Autor: Kristina Prilika, 4. 7. 2023.

Poštovani roditelji i skrbnici, u navedenim poveznicama za pojedine razrede je popis drugih obrazovnih materijala koje će učenici koristiti u školskoj godini 2023/2024. i za koje ste potpisali suglasnosti. Grad Ivanić grad sufinancirat će nabavu tih materijala u iznosu 11,90 eura po učeniku pa će sukladno tome svim učenicima naše škole preko škole biti kupljene likovne mape i ispiti iz engleskog jezika ( Iz Proračuna Grada Ivanić-Grada za 2023.g. Predmetnom Odlukom predviđeno je da se ukupni iznos koji je osiguran je u Proračunu na poziciji R0247-1  13.300 EUR/100.208,85 kn (Fiksni tečaj konverzije: 7,53450) raspodijeli osnovnim školama razmjerno broju upisanih učenika u pojedinu školu u školskoj godini 2023./2024. pa  će, temeljem sklopljenih ugovora i pismenih zahtjeva svaka osnovna škola zaprimiti 11,90 EUR/89,66 kn po učeniku; a što za OŠ Đure Deželića iznosi 5.390,70 EUR/40.616,23 kuna.)

Također, napominjemo da za učenike petih razreda imamo rabljene atlase u školi i da ih ne moraju kupovati nove, osim ako baš želite. Stoje na popisu u tablici za 5. r. ali nisu obavezni novi, učenici mogu preuzeti rabljene!

1. razredi (1.a, 1.b, 1.c razred)                5. razredi

2. razredi (2.a i 2.b razred)                       6. razredi

3. a razred (M. Kušar Matković)            7.a razred (Valentina Friedl Štruklec)

3. b razred (Snježana Ivanović)            7. b i c razred (T. Golner i V. Rajski R.)

3. c razred (Mihaela Njegovec)                8. a razred (Kaja Glavaš)

4. a razred (Ksenija Bilandžić)                 8. b i c (T. Matanić i J. Krilić)

4. b i c razred (R. Orlić i M. Rodeš)

2021. GODINA ČITANJA
eLektire

Poštovani korisnici, poveznica ispod eLektire odvest će vas na stranicu na kojoj ćete moći u digitalnom obliku (online) čitati potrebne lektire ili naslove po vlastitoj želji. Na stranicu se potrebno logirati s AAI@Edu.HR elektroničkim identitetom kojeg ste dobili u školi.

KATALOG KNJIŽNICE
PRAVILA PONAŠANJA NA INTERNETU

Lijepo ponašanje jednako je važno i vrlo slično u stvarnom životu i na Internetu. Evo nekoliko osnovnih pravila ponašanja na Internetu.

PRAVILA PONAŠANJA NA INTERNETU

ELEKTRONIČKO NASILJE

ELEKTRONIČKO NASILJE 2

PONAŠANJE NA INTERNETU LETAK

PROGRAM ZAŠTITE SIGURNOSTI DJECE NA INTERNETU

Program Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija pokrenut je u suradnji MZO-a i HAKOM-a te u partnerstvu s Hrvatskom poštom.

PROGRAM HAKOM

VIDEO O ZAŠTITI DJECE NA INTERNETU (HAKOM)

BROŠURA "KAKO SE ZAŠTITITI U SVIJETU INTERNETA I MOBILNIH TELEFONA" (HAKOM)