OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad, Park hrvatskih branitelja 4, 10310 Ivanić-Grad, telefon: 2881-695  fax: 2881 693 mob:091/930 -2736

e-mail: ured@os-gjdezelica-ivanicgrad.skole.hr

HIMNA ŠKOLE

BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Kristina Prilika, 21. 12. 2022.

20. prosinca 2022. održana je svečana božićna priredba u Velikoj dvorani POU Ivanić-Grad. Priredbu je pripremio KUD škole (voditeljica KUD-a Nataša Duvnjak- Madaras). Mali zbor pobrinuo se za prigodne božićne pjesme (voditeljica Valentina Fiedl Štruklec). Vesele ritmičarke podigle su atmosferu svojim plesom (voditeljica Ljiljana Žmegač). Mala dramska razveselila nas je svojim željama za božićne poklone (voditeljica Martina Kušar). Geografska skupina pripremila je originalan video o tome kako izgleda Božić u dalekoj Australiji (voditeljica Paula Frčak).Velika dramska pripremila je čak dvije točke koje su nas od srca također nasmijale i zabavile (voditeljica Vlatka Rajski Radošević). Engleska skupina recitirala je prigodne pjesme na engleskom jeziku (voditeljica Kristina Hendrih Girgis), a Vjeronaučna skupina svojim igrakazom i pjesmom podsjetila nas je na važnost obitelji, zajedništva i skromnih poklona (voditeljica časna Jelena Krilić ). Zavičajno-recitatorska skupina uprizorila nam je prekrasne stare hrvatske božićne običaje na dijalektu i također nas podsjetila na važnost njegovanja istih (voditeljica Katarina Popović Milobara). Kroz cijelu priredbu vodili su nas Vid Njegovec i Ema Zukančić, božićno svjetlo na pozornicu su nam donijele  Maja, Bernarda, Mia i Kiara te su nam svima zaželjele najljepše želje. Za scenografiju i uređenje pozornice pobrinula se Likovna grupa s učiteljicom Petrom Pavlić, a tehničku podršku (slika i zvuk) odradila je učiteljica Ivana Krešo. Kreativna skupina (voditeljica Mihaela Njegovec) i Domaćinstvo (voditeljica Tina Matanić) pripremile su prigodne božićne suvenire koje su izložile u predvorju. Na kraju priredbe ravnatelj Mileo Todić je pozdravio sve u dvorani, podjetio nas na najvažnije uspjehe učenika i učitelja u ovoj godini te se svima obratio prigodnom božićnom i novogodišnjom čestitkom. Hvala svim roditeljima, bakama, djedovima, učenicima i ostalim gostima koji su došli pogledati priredbu i podržati trud naših učenika i učiteljica i svima svako dobro u nadolazećim blagdanima!

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI.

2021. GODINA ČITANJA
eLektire

Poštovani korisnici, poveznica ispod eLektire odvest će vas na stranicu na kojoj ćete moći u digitalnom obliku (online) čitati potrebne lektire ili naslove po vlastitoj želji. Na stranicu se potrebno logirati s AAI@Edu.HR elektroničkim identitetom kojeg ste dobili u školi.

KATALOG KNJIŽNICE
PRAVILA PONAŠANJA NA INTERNETU

Lijepo ponašanje jednako je važno i vrlo slično u stvarnom životu i na Internetu. Evo nekoliko osnovnih pravila ponašanja na Internetu.

PRAVILA PONAŠANJA NA INTERNETU

ELEKTRONIČKO NASILJE

ELEKTRONIČKO NASILJE 2

PONAŠANJE NA INTERNETU LETAK

PROGRAM ZAŠTITE SIGURNOSTI DJECE NA INTERNETU

Program Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija pokrenut je u suradnji MZO-a i HAKOM-a te u partnerstvu s Hrvatskom poštom.

PROGRAM HAKOM

VIDEO O ZAŠTITI DJECE NA INTERNETU (HAKOM)

BROŠURA "KAKO SE ZAŠTITITI U SVIJETU INTERNETA I MOBILNIH TELEFONA" (HAKOM)