KNJIŽEVNI SUSRET S KRUNOSLAVOM BOŽIĆEM ZA 2. RAZREDE

Autor: Kristina Prilika, 25. 3. 2024.

21. ožujka, na Svjetski dan pjesništva, održan je još jedan susret s književnikom Krunoslavom Božićem na kojem je učenicima drugih razreda predstavio svoju novu zbirku pjesama "Jesam sitan, jesam mali". Učenicima su se pjesme svidjele, književniku su postavljali zanimljiva pitanja te dobili poticaj za čitanje i ostalih književnikovih izdanja za djecu. Naslovnicu zbirke pjesama "Jesam,sitan, jesam mali" ilustrirala je Kronoslavova unuka, Nika Kušar, koja je također kao učenica 2.c razreda sudjelovala na susretu. Krunoslav Božić na susret je donio originalnu ilustraciju i pohvalio unučicu, a učenici su to nagradili velikim pljeskom. Hvala Gradskoj knjižnici što nam je ustupila prostor za književni susret i književniku na još jednom druženju s učenicima.

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI.