RADIONICE "ODVOJENO PRIKUPLJANJE OTPADA"

Autor: Kristina Prilika, 10. 3. 2024.

Tijekom cijelog tjedna, od 4. do 8. ožujka gospođa Maja Krnjević održala je u Školi radionice "Odvojeno prikupljanje otpada" za učenike 4., 6. i 8. razreda, a kojima je cilj osvijestiti kod djece naviku razvrstavanja otpada, naučiti ih svakodnevno voditi brigu o okolišu, pokazati im razliku između otpada koji možemo reciklirati ponovno upotrijebiti i smeća. Radionice su u organizacije tvrtke Ivakop koja u našem gradu brine o zbrinjavanju otpada. Hvala gospođi Maji Krnjević na korisnim radionicama koje je održala za naše učenike! Višr fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI.