SRETAN DAN ŽENA

Autor: Kristina Prilika, 8. 3. 2024.

Svim kolegicama, mamama, bakama i ostalim ženama djelatnici OŠ Đure Deželića žele sretan Dan žena! U našoj školi, osim radne atmosfere, protekao je i u malim ugodnim druženjima uz kavu i kolače kojima je ravnatelj Mileo Todić počastio djelatnice. Također, zahvaljujemo gospodinu Tomislavu Cuvaju koji je u školu dostavio karanfile za sve djelatnice. Zahvaljujemo i gospođi Maji Krnjević, koja ovaj tjedan u školi održava radionice o pametnom gospodarenju otpadom, a koja je također za djelatnice škole donijela tradicionalne crvene karanfile! Zahvaljujemo svim učenicima koji su učiteljicama donijeli cvijeće i prigodne slastice, a najsimpatičniji poklon za učiteljicu je pjesma učenika 8.a razreda, Davida Maričića, za razrednicu Kaju Glavaš koju možete pročitati na istaknutoj poveznici!

RAZREDNICA KAJA (David Maričić)