ZNANSTVENA AVANTURA

Autor: Kristina Prilika, 7. 3. 2024.

Udruga „ EDUKA – centar lokalnog razvoja“ s partnerima (Institut Ruđer Bošković, Srednja škola Jastrebarsko i Osnovna škola Klinča Sela) organizira 3 razičita kampa za nadarene učenike osnovnih škola 6. i 8. razreda te učenike 1 ili 2. razreda srednje škole iz Republike Hrvatske. Na znanstvenom kampu za učenike 6. razreda održanom od 20. do 23. veljače sudjelovali su naši učenici Katja Bisić, 6.c i Marko Mikecin, 6.b koji su se samoinicijativo javili za sudjelovanje,  a sukladno uvjetima  sudjelovanja u kampu prijavljeni su službeno kao učenici OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad. Pravo na sudjelovanje u kampu na razini cijele Hrvatske moglo je ostvariti 25 učenika, a među njima su izabrani Katja i Marko, učenici koji su identificirani kao nadareni u stem područjima i za koje su razrednici i predmetni učitelji naše škole napisali preporuke. Čestitamo Katji i Marku na izvrsnim preporukama i sudjelovanju u znanstvenom kampu. U FOTOGALERIJI pogledajte više fotografija, a na poveznici ZNANSTVENA AVANTURA možete više pročitati o sudjelovanju u istoj.