ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Autor: Kristina Prilika, 1. 3. 2024.

26. veljače 2024. u OŠ Jakovlje održano je županijsko Natjecanje iz matematike na kojemu su se natjecali naši učenici: Agata Tudor, 4.c (mentorica Marina Rodeš), Luka Marenić, 4.a (mentorica Ksenija Bilandžić) i Maja Marenić, 6.b (mentorica Tihana Golner Stričko). Luka Marenić je u kategoriji 4.-tih razreda osvojio 3. mjesto, a Agata Tudor 10. mjesto. Učenici četvrtih razreda ne plasiraju se na daljnju, državnu razinu natjecanja. Maja Marenić osvojila je 6. mjesto. čestitamo svim učenicima i mentorima na izvrsnim rezultatima!