DUH U MOČVARI - LOVAC GOST NA SATU

Autor: Kristina Prilika, 5. 2. 2024.

Učenici 4.c razreda tijekom siječnja su za lektiru čitali roman Ante Gardaša "Duh u močvari", a detaljno su ga proučili tjedno po poglavljima pa ih je učiteljica Marina Rodeš iznenadila i na sat pozvala lovca, g. Ivana Barilića iz Lovačkog društva "Šljuka" koji im je iz prve ruke dodatno objasnio sve što o lovcima i lovu trebaju znati te kako se lovci brinu za životinje, pogotovo zimi. O tome se čitali u romanu Duh u močvari čija se radnja zbiva u parku prirode Kopački rit, a gospodin Ivo Barilić sve je učenicima detaljno pojasnio. Također su učenici 2. veljače obilježili i Svjetski dan močvara gledanjem filma Duh u močvari!. Naravno, i likovno izražavanje ispalo je odlično pa   u FOTOGALERIJI pogledajte  ilustracije koje su izradili učenici. Bravo za 4.c i učiteljicu Marinu jer su čitanjem lektirnog djela obuhvatili i puno drugih obrazovnih i kulturnih sadržaja, a prije svega uživali:)

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI!