DRŽAVNO NATJECANJE PROMETNA UČILICA

Autor: Kristina Prilika, 5. 2. 2024.

31. siječnja 2024. održano je 15. Državno natjecanje Prometna Učilica na kojem su sudjelovali učenici iz iz više od 50% osnovnih škola u Republici Hrvatskoj, a među natjecateljima je bila i učenica naše škole Katarina Belačić, 7.c. Natjecanje je provedeno u suradnji s Ministarstvom obrazovanja i tvrtkom Moj telekom d.o.o. iz Zagreba te uz podršku Hrvatske akademske i istraživačke mreže CARNET, a sufinancirano je sredstvima Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa Republike Hrvatske. Prometna Učilica je eLearning platforma (https:/ucilica.skole.hr)  namijenjena učenicima, roditeljima, učiteljima, nastavnicima i ravnateljima škola, djelatnicima MUP-a i svima drugima koji žele provjeriti ili unaprijediti svoje znanje o sigurnijem sudjelovanju i poželjnom ponašanju u prometu i kao takva preporučena je od MZO i MUP za podučavanje učenika. Sadržaji Prometne Učilice prilagođeni su svakom pojedinačnom uzrastu školske djece te su dostupni 365 dana u godini. Čestitamo Katarini na sudjelovanju i priznanju u Prometnoj Učilici!