SVEČANA DODJELA NAGRADA U ŠKOLSKOM SPORTU

Autor: Kristina Prilika, 12. 12. 2023.

7. prosinca 2023. u Svetom Ivanu Zelini održana je svečana dodjela nagrada u školskom sportu Zagrebačke županije za školsku godinu 2022./2023.

Među najuspješnijim ženskim sportskim ekipama u kategoriji 5. i 6. razreda nagrađene su naše učenice:Ana Marija Tudor, Dora Valentić, Lea Biškup, Tia Krsnik, Nina Cvijanović i Paula Marinić.

OŠ Đure Deželića - futsal

OŠ Bistra - mini nogomet

Među najuspješnijim ženskim sportskim ekipama u kategoriji 7. i 8. razreda nagrađene su naše učenice: Tena Tarnik, Tina Oković i Magda Vrtarić.

OŠ Đure Deželića Ivanić Grad- futsal

OŠ Bogumila Tonija, Samobor - gimnastika

OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo - stolni tenis

Trener i mentor naših zlatnih futsal djevojaka, učitelj Bojan Jelinić također je nagrađen u kategoriji najuspješnijih profesora i mentora; zajedno s ostalim kolegama:

Oliver Faber - OŠ Bistra, Tomislav Blažina - OŠ Josipa Zorića Dugo Selo, Bojan Jelinić - OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad, Matija Ribić - OŠ Šćitarjevo, Goran Polan -Gimnazija Velika Gorica, Ines Bohaček - OŠ "Ljubo Babić" Jastrebarsko, Mirjana Prelec - SŠ Dugo Selo.

Još jednom čestitamo našim učenicama i mentoru Bojanu Jeleniću na izvrsnim rezultatima i na osvojenim nagradama i priznanjima i želimo im puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!