Obavijest o akciji udruge "Zlatni čagalj"o prikupljanju hrane za kućne ljubimce

Autor: Mileo Todić, 1. 12. 2023.

Poštovani, DZZŽ Zlatni Čagalj poziva na suradnju u dobrovoljnoj akciji prikupljanja hrane za pse i mačke.

Udruga DZZŽ Zlatni čagalj djeluje na području grada Ivanić-Grada i općina Kloštar Ivanić i Križ od 2019. godine. U dosadašnjem radu udruga je udomila preko 200 napuštenih životinja, a trenutno se brine o šezdesetak mačaka i tridesetak pasa. Cilj akcije je podsjetiti učenike i njihove roditelje na problem napuštenih životinja te ih ujedno potakli na prikupljanje hrane nužno potrebne za preživljavanje naših četveronožnih sugrađana.

Akcija će se provoditi u periodu od 01.12.2023. godine, a zaključno sa zadnjim danom nastave prije praznika, 22.12.2023. na način da će se  na vidljivom mjestu u školi postaviti posebno dizajniran spremnik za doniranu hranu s kratkim tekstualnim pojašnjenjem. Na kraju akcije udruga će uzeti prikupljene donacije.