DINA RADOŠEVIĆ - PRVAKINJA HRVATSKE!

Autor: Kristina Prilika, 23. 10. 2023.

21.  i 22.10. 2023. održano je Prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste u borbama, djevojčice i dječaci od 7 do 14 godina u dvorani Osnovne škole Prelog. Na natjecanju je nastupilo 716 natjecatelja iz 75 klubova.

Učenica naše škole, Dina Radošević (4.b razred), članica karate kluba Mladost Ivanić-Grad, u kategoriji - djevojčice 10 godina - 39 kg -  s tri pobjede postaje prvakinja Hrvatske drugu godinu zaredom.  Također učenik naše škole, Fran Akalović (6.c razred) u kategoriji dječaka 12 godina - 41 kg s 3 pobjede i jednim porazom osvaja 3. mjesto. Na turniru su nastupili još i ostali učenici naše škole, članovi Karate kluba Mladost: Fran Banovac, Lucija Kožar, Iris Voštinić, Lota Dianić, Maja Marenić, Katja Kelava, Jakov Kožar, Karlo Akalović i Erik Ivić. Bravo za sve i posebne čestitke Dini i Franu te puno uspjeha na budućim natjecanjima!