DANI KRUHA U 3. RAZREDIMA

Autor: Kristina Prilika, 19. 10. 2023.

Dan kruha i Dane zahvalnosti za plodove zemlje učenici 3. razreda obilježili su zajedničkim aktivnostima. Uz pomoć roditelja pripremili su mnoge ukusne krušne proizvode kojima smo obogatili naš stol. Prije gozbe pogledali smo prigodan program koji su pripremili polaznici Dramske skupine. Uživali smo u dramskom izvođenju, a završnoj  pjesmi o kruhu smo se svi pridružili. Nakon priredbe uslijedila je fina zakuska uz krušne proizvode i jesensko voće. Druženje smo završili štafetnim igrama među odjeljenjima. Naučili smo što je "batučak" i njime se poslužili kao rekvizitom. Gradili smo toranj od batučaka, prenosili jabučicu držeći je batučcima i prenosili hrpu batučaka s jednog mjesta na drugo. Cika, navijanje i smijeh odjekivali su daleko!

učiteljica Mihaela Njegovec

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI.