UČITELJICA NATAŠA SVOBODA ARNAUTOV MEĐU 505 NAJBOLJIH!!!

Autor: Kristina Prilika, 10. 10. 2023.

5.10. 2023. na Svjetski dan učitelja naša učiteljica razredne nastave Nataša Svoboda Arnautov (1.c razred), izvrsna savjetnica, sudjelovala je u Zagrebu na Zagrebačkom velesajmu na dodjeli nagrada za najbolje prosvjetne djelatnike koje na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika i stručnih suradnika u osnovnim i srednjim školama i učeničkim domovima i prema procjeni Povjerenstava za nagrađivanje dodjeljuje Ministar. Nagrada najboljim odgojno-obrazovnim djelatnicima dodjeljuje se od 2019. godine baš na Svjetski dan učitelja. Ove je godine nagrađeno njih 505 i to za uspjeh u školskoj godini 2022./2023. Cilj je da se ovom nagradom honorira rad i vrijednost kvalitetnih, motiviranih i inovativnih pojedinaca. Iskrene čestitke kolegici Nataši koja je svojim radom i angažmanom zaslužila nagradu, a ujedno i promovira našu Školu!