IZVANUČIONIČKA NASTAVA 1.-IH RAZREDA - OPG MLAĐAN

Autor: Kristina Prilika, 10. 10. 2023.

21. rujna 2023. učenici 1. razreda u pratnji učiteljica Ive Pavlić, Katarine Popović Milobara i Nataše Svoboda Arnautov te knjižničarke Kristine Prilika posjetili su u sklopu izvanučioničke nastave OPG Mlađan u Vrbovečkoj Dubravi. Dan je bio prekrasan, a djeca su uživala u brojnim aktivnostima koje su za njih pripremili na OPG-u. Prvo su se osladili palačinkama s domaćim pekmezom od jabuke te sokom od jabuke te su krenuli u vođeni obilazak kroz veliko imanje, a usput su učenici puno naučili o očuvanju prirode, o biljkama i životinjama. Nakon toga uslijedilo je rezanje jabuka i priprema pekmeza s bakom Maricom, a koji su kasnije učenici svaki po staklenku ponijeli kućama, Nakon finog ručka i štrudle od jabuka učenici su slobodno vrijeme iskoristili u igri na predivnom igralištu i sportskom poligonu OPG-a.

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI.