NASTAVA U GRADSKOJ KNJIŽNICI IVANIĆ-GRAD

Autor: Kristina Prilika, 10. 10. 2023.

Tijekom rujna drugi razredi naše škole realizirali su satove iz hrvatskog jezika na kojima su učili o razlikama, ali i sličnostima između Školske i Gradske knjižnice u studijskoj učionici GK Ivanić-Grad, a sve to su im lijepo objasnile školska knjižničaraka Kristina Prilika i knjižničarka GK Jasmiona Hren Knežević. Iako neke razlike postoje, zajedno smo zaključili da je ono najvažnije i isto objema knjižnicama poticanje čitanja među djecom i razvijanje ljubavi prema knjizi. Knjižničarka Kristina Prilika učenicima je pročitala slikovnicu "Čarolija knjižnice" kojom smo to i potvrdili. Hvala GK na suradnji i ustupanju prostora, a učiteljica Mirjana Pavanić pobrinula se za pravu jesensku frizuru u knjižnici!:)