SVEČANA PRIREDBA ZA PRVAŠIĆE

Autor: Kristina Prilika, 10. 10. 2023.

Tri razreda prvašića školsku su godinu započela 4. rujna 2023., a poseban doček tradicionalno je pripremio KUD Škole (voditeljica Nataša Duvnjak Madaras, Zbor - učiteljica Valentina Friedl Štruklec, Mala dramska i recitatori - učiteljica Martina Kušar Matković,i Ritmika - učiteljica Mirjana Markuvinović Vasiljević) svečanim prigodnim programom u Velikoj dvorani POU Ivanić-Grad. Za prigodan izgled pozornice i izradu tuljaca za slatkiše zadužena je učiteljica Petra Pavlić s Likovnom grupom. Ravnatelj Mileo Todić zaželio je dobrodošlicu prvašićima i njihovim roditelhima. Učiteljice su tradicionalno pripremile slatke paketiće za dobrodošlicu prvašićima. Ove školske godine prvašiće su preuzele tri učiteljice: 1.a razred - Iva Pavlić, 1.b razred - Katarina Popović Milobara i 1.c razred - Nataša Svoboda Arnautov. Sretno našim prvašićima i njihovim učiteljicama u ovoj školskoj godini punoj nepredviđenih izazova!