ZAŠTITA ZGRADE I ZAVRŠETAK JAVNE NABAVE

Autor: Mileo Todić, 27. 9. 2023.

Poštovani, jednostavnom nabavom Škola je u suradnji s Osnivačem, Zagrebačkom županijom ugovorila radove zaštite objekta trajnijim rješenjem (privremenom konstrukcijom i ceradom)  do početka radova na Školi. Vrijednost nabave iznosila je 12.875,00 EUR bez PDV-a.

Do sada to  nije bilo moguće napraviti ranije, jer su sredstva za trajniju zaštitu  nedavno  odobrena.

Javna nabava završila je 25.9. 2023. te se na natječaj prijavilo 6 tvrtki. Čekamo odluku Zagrebačke županije o izvođaču radova. Nadamo se što skorijem početku radova na rekosntrukciji zgrade.

ravnatelj: Mileo Todić