ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Autor: Kristina Prilika, 3. 3. 2020.

Danas je u našoj Školi održano Županijsko natjecanje iz engleskog jezika. Kao počasni gosti natjecatelje su pozdravili dogradonačelnik Tomislav Cuvaj i veleposlanik Ujedinjene Kraljevine Velike Britanije i Sjeverne Irske u RH, Andrew Delgleish, koji je se gostima obratio na engleskom jeziku i poručio da i dalje budu marljivi i vrijedni i da njeguju ljubav prema jezicima.Bili smo domaćini učenicima natjecateljima i mentorima iz 22 osnovne i 12 srednjih škola s područja Zagrebačke županije. Čestitamo svim učenicima i mentorima koji su u svojim kategorijama osvojili 1., 2. i 3. mjesta te i ostalim učenicima i mentorima na njihovim rezultatima i trudu uloženom u pripremanje natjecanja!

POPIS UČENIKA S OSVOJENIM 1.,2. I 3. MJESTIMA PO KATEGORIJAMA

FOTOGALERIJA NAGRAĐENI UČENICI