OBAVIJEST O ŠTRAJKU

Autor: Ivanka Mesarić, 26. 11. 2019.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Sindikat hrvatskih učitelja najavio je štrajk u srijedu 27.11. 2019. godine. Kako je i dio naših djelatnika u sindikatu, štrajk će se provesti i u našoj Školi. Taj dan neće biti standardne nastave. Učenici koji ipak dođu u Školu bit će adekvatno zbrinuti i za njih će se organizirati neki oblik odgojno-obrazovnog rada.

O svim daljnjim informacijama o održavanju nastave pratite mrežne stranice Škole ili se možete  obratiti povjereniku za informiranje, ravnatelju Mileu Todiću ( ured@os-gjdezelica-ivanicgrad.skole.hr ili na broj 01/2830 482)

Ravnatelj: Mileo Todić

Izvanučionička nastava učenika 2.abc razreda planirana za petak