OBAVIJEST O ŠTRAJKU

Autor: Kristina Prilika, 18. 10. 2019.

Poštovani učenici, dragi roditelji,

Sindikat hrvatskih učitelja najavio je štrajk  u ponedjeljak  21.10. 2019. godine u cijeloj  državi. Kako je i dio naših djelatnika u sindikatu, štrajk će se provesti i u našoj Školi. Taj dan neće biti standardne nastave. Učenici koji ipak dođu u Školu bit će adekvatno zbrinuti i za njih će se organizirati neki oblik odgojno-obrazovnog rada. Upućujemo vas da pratite medije i naše web stranice Škole gdje će biti objavljene sve informacije. Za sve ostale  informacije možete se obratiti Tajništvu Škole ili povjereniku za informiranje, ravnatelju Mileu Todiću. (ured@os-gjdezelica-ivanicgrad.skole.hr  01/2830-482)

Ravnatelj Mileo Todić