OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE

Autor: Kristina Prilika, 4. 10. 2019.

Poštovani učitelji, dragi učenici i roditelji,

u subotu 5.10. je  Svjetski  dan učitelja koji se obilježava svake godine. Taj je dan prigoda da se pokaže da je rad učitelja i nastavnika prepoznat kao jedan od najvažnijih za ukupan razvoj društva te da se kao takav i cijeni. Stoga, dopustite mi da unaprijed našim učiteljima čestitam Dan učitelja uz želju za kvalitetnim radom kao i do sada.

U utorak 8.10. 2019. obilježavamo Dan neovisnosti, a to je i praznik. U ponedjeljak 7.10. 2019. neće biti nastave za učenike radi obilježavanja Dječjeg tjedna i Svjetskog dana učitelja. Učenici su dužni doći u Školu u srijedu 9.10.2019. po redovnom rasporedu (razredna nastava popodne, a predmetna ujutro). Želim vam da ovaj produženi vikend lijepo provedete sa svojim obiteljima te posjetite i našu lokalnu manifestaciju „Bučijada“.

Ravnatelj Mileo Todić