OBAVIJEST RODITELJIMA

Autor: Ivanka Mesarić, 28. 8. 2019.

Odluka o financiranju drugih obrazovnih materijala za primatelje zajamčene minimalne naknade ili primatelje naknade za nezaposlene hrvatske branitelje

Izvješćujemo roditelje da je Vlada Republike Hrvatske donijela Odluku o financiranju drugih obrazovnih materijala za učenike osnovnih škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2019./2020. sredstvima iz državnog proračuna Republike Hrvatske (,,Narodne novine” broj 69/19) i Odluku o financiranju obaveznih udžbenika za učenike srednjih škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2019./2020. sredstvima iz državnog proračuna Republike Hrvatske (,,Narodne novine“ broj 69/19) kojom učenici koji su članovi kućanstva, primatelja zajamčene minimalne naknade/primatelji naknade za nezaposlene hrvatske branitelje iz Domovinskog rata i članove njihovih obitelji, ostvaruju pravo na besplatne druge obrazovne materijale (učenici osnovnih škola)/obavezne udžbenike (učenici srednjih škola).