OBAVIJEST - POVRAT UDŽBENIKA I NOVI UDŽBENICI

Autor: Kristina Prilika, 14. 6. 2019.

Danas od 17:00 do 19:00 sat u školi će se održati povrat udžbenika koje su djeca koristila u šk. god. 2018./2019.

Razredna nastava (1.-4. razred) vraća udžbenike iz sljedećih predmeta: HJ, EJ, PID, GK, VJ i NJ (izborni 4.r.).

Predmetna nastava vraća udžbenike iz svih predmeta: HJ, EJ, NJ, GK, LK, MAT, PID, FIZ, KEM, BIO, POV, GEO, TEH, INF, VJ.

Učenici svih razreda za novu školsku godinu, dobit  će sve udžbenike obveznih i izbornih predmeta (osigurava Ministarstvo znanosti i obrazovanja) i sve radne bilježnice, atlase i likovne mape (osigurava Županija i Grad). Podjela udžbenika i radnih bilježnica bit će početkom rujna za sve učenike. Roditelji ne moraju kupovati ni udžbenike ni radne bilježnice ni mape.